Η Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς προτίθεται να προβεί στην ανάθεση με την μέθοδο της διαπραγμάτευσης των ΝΕΩΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΑΞΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016 για να καλύψει τις ανάγκες μεταφοράς μαθητών προς τις σχολικές μονάδες του Νομού Καστοριάς.
![](https://kastoria.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2015/06/taxi.jpg)
Η Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς προτίθεται να προβεί στην ανάθεση με την μέθοδο της διαπραγμάτευσης των ΝΕΩΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΑΞΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016 για να καλύψει τις ανάγκες μεταφοράς μαθητών προς τις σχολικές μονάδες του Νομού Καστοριάς.