Σας κάνουμε γνωστό ότι κατά τις εορταστικές εκδηλώσεις, της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου στην Καστοριά, την Κυβέρνηση θα εκπροσωπήσει η Υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, κα. Ολυμπία Τελιγιορίδου.
![](https://kastoria.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2019/03/simaia.jpg)
Σας κάνουμε γνωστό ότι κατά τις εορταστικές εκδηλώσεις, της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου στην Καστοριά, την Κυβέρνηση θα εκπροσωπήσει η Υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, κα. Ολυμπία Τελιγιορίδου.